Kad meklēt pāru terapeitu? Kāpēc to labāk darīt laicīgi, nevis sagaidot, kad problēmas ir samilzušas? Kas notiek pāru terapijā, ko iegūsiet no šī procesa? Kāds bērnības pieredzei sakars ar pāra attiecībām?
Tiek veidotais saturs ir kvalificētu, izglītotu speciālistu un pieredzējušas komandas plānots, veidots, pārskatīts. Tiek ir droša vieta, kur saņemt psiholoģisko atbalstu un pierādījumos balstītu informāciju kritiski domājošiem cilvēkiem
Kad meklēt pāru terapeitu? Kāpēc to labāk darīt laicīgi, nevis sagaidot, kad problēmas ir samilzušas? Kas notiek pāru terapijā, ko iegūsiet no šī procesa? Kāds bērnības pieredzei sakars ar pāra attiecībām?
Kas ir robežstāvokļa personības traucējumi? Kāpēc tie rodas? Klientes pieredzes stāsts no psiholoģes prakses.
Piecas pazīmes, kas raksturo psiholoģiski veselīgu darba vietu, kad tās ieviest un praktiski piemēri.
Kas ir pasīvā agresija, kāpēc cilvēki to izmanto un ko darīt, ja kāds ar mums tā komunicē.
Urbānai videi jau izsenis ir slikta slava kā mentālo saslimšanu, stresa un amorālas uzvedības izraisītājai. Tomēr pētījumi rāda, ka tas nav viennozīmīgi. Lasi arhitektes Elīnas Lībietes rakstā.
Kādas ir jaunākajos pētījumos pierādītas metodes, kas palīdzēs tikt galā ar kompulsīvu pārēšanos? Kuri psihoterapijas veidi piemērotāki? Kā ir ar medikamentu lietošanu? Kā ģenētika ietekmē kompulsīvas pārēšanās rašanos? Kas notiek smadzenēs? Kāds sakars attiecībām bērnībā ar pieaugušā ēšanas traucējumiem?
Azartspēles, videospēles, problemātiska interneta lietošana jeb procesu atkarības. Ko svarīgi zināt, lasi sociālantropologa Artūra Pokšāna rakstā.
Ir tumša, skaidra nakts un tu paskaties augšup. Tavā acu priekšā paveras plašs debesjums pilns ar zvaigznēm, viss ko redzi ir izkaisīti gaiši punktiņi.
Lasi par to, kas ir trauksme, kas notiek organismā un kā sev palīdzēt Kristas Lembergas rakstā.
Emocijas ir mums visiem, taču to, kā tās izpaužam, vai spējam atpazīt, ietekmē dažādi faktori. Kāpēc vīriešiem tik grūti atbildēt uz jautājumu “Kā tu jūties?”? Kā stereotipi ietekmē mūsu spēju sajust un adekvāti paust emocijas? Lasi klīniskā un veselības psihologa Mārtiņa Stabinģa rakstā.
Domāšanas kļūdas piemīt mums visiem neatkarīgi no tā, cik izglītoti un pieredzējuši esam.
Ne visos gadījumos reliģiskās un garīgās kopienas izpauž sevi to labvēlīgākajā iespējamajā veidā. Lasi par domstarpībām psiholoģes Daigas Katrīnas Bitēnas rakstā.
Pieredzes stāsts par to, kā tas ir, kad ļoti gribi bēŗnu, dari visu iespējamo un neiespējamo, bet tas tā arī nenotiek.
‼️ Šī nav viegla tēma un rakstā pieminētas sarežģītas, sāpīgas pieredzes.
Manam partnerim ir depresija. Tik daudziem zināma situācija, kas nes konfliktējošas jūtas. Lasi pāra dinamiku un grūtības depresijas gadījumā, kā parasti līdzcilvēki pamana depresiju, kāds var būt līdzcilvēku psihoemocionālais stāvoklis šādās romantiskajās attiecībās.
Ja tev ir sanācis ilgstoši raizēties, domāt kā-būtu-ja-būtu katastrofālus scenārijus, ilgstoši prokrastinēt, tu visdrīzāk esi piedzīvojis trauksmi. Ko svarīgi par to zināt?
Kas ir supervīzija, kam tā domāta un kā tieši notiek supervīzijas process, lasi supervizores apmācībā Dārtas Mesteres rakstā.
Pieaugušo autisms - simptomi, sadzīvošana ar novēlotu diagnozi, maskēšanās un citas tēmas.
Kas ir tas nemanāmais rūpju darbs, ko visbiežāk veic sievietes, kā tas noved pie izdegšanas, konfliktiem un šķiršanās un, kāpēc svarīgi “mammot mammas“, lasi komunikācijas pētnieces Elzas Lāmas rakstā.