Tiek veidotais saturs ir kvalificētu, izglītotu speciālistu un pieredzējušas komandas plānots, veidots, pārskatīts. Tiek ir droša vieta, kur saņemt psiholoģisko atbalstu un pierādījumos balstītu informāciju kritiski domājošiem cilvēkiem
Klīniskā un veselības psiholoģe Liene Čīma raksta par nāves tuvošanos. To varētu salīdzināt ar tādu kā dzīves lineālu, ja iepriekš uz šīs taisnes bija milzum daudz mazas iedaļas – darbs, atalgojums, sastrēgumi, pienākumi, … tad ir notikumi, kas izdzēš gandrīz visas atzīmes, atstājot vien dažas
Kas ir piekrišana? Kāpēc par to runā arvien vairāk? Kā varu zināt un nodrošināt, lai manās attiecībās ar piekrišanu viss kārtībā? Lasi seksualitātes, kink un BDSM ekspertes Nataljas Sorokinas rakstā.
Ir fiziskas sāpes, kas līdzinās klusai fona skaņai – jūti, ka tādas ir, bet tikpat labi vari arī par tām nedomāt. Un tad ir tādas, kas pārņem visu, neļaujot koncentrēties uz neko citu. Viena no nozīmīgākajām teorijām par to, kā darbojas sāpju uztvere nervu sistēmā, ir sāpju vārtu kontroles teorija (gate control theory of pain). Raksta klīniskā psiholoģe Marlēna Vidmane.
Kas ir obsesīvi kompulsīvie personības traucējumi? Kāpēc tie rodas? Kā tie atšķiras no obsesīvi kompulsīvajiem traucējumiem?
Ja interesē kāds konkrēts raksts, šis ir tev. Jauni numuri iznāk ik pēc diviem mēnešiem. Viens pdf eksemplārs maksā 9 EUR. Pērc šeit.
Ja interesē mentālā veselība un gribi ērtu pieeju rakstiem, šis ir tev. Abonements maksā 36 eur 12 mēnešiem jeb 6eur par katru numuru. Pērc šeit.