Tiek veidotais saturs ir kvalificētu, izglītotu speciālistu un pieredzējušas komandas plānots, veidots, pārskatīts. Tiek ir droša vieta, kur saņemt psiholoģisko atbalstu un pierādījumos balstītu informāciju kritiski domājošiem cilvēkiem
Terapijas efektivitāti ir sarežģīti novērtēt. Ir normāli gribēt droši zināt, ka pēc terapijas procesa ir labāk, bet, ko nozīmē “labāk”? Šajā rakstā par to, kādos gadījumos var būt noderīgi mērīt progresu. Svarīgi, ka šī ir viena no ļoti daudzām efektīvas terapijas šķautnēm un (spoiler alert) nav absolūta atbilde terapijas efektivitātes paaugstināšanai.
Kā pamanīt, ka draudzība aizgājusi nepareizajā gultnē? Apkopojām 6 iespējamos brīdinājuma signālus.
Kas ir mākslu terapijas? Kādos gadījumos var vērsties pie mākslas terapeita? Kādos gadījumos nevajadzētu? Vai cilvēkam jābūt ļoti radošam un talantīgam kādā jomā, lai mākslas terapijai pieteiktos? Raksta Viesturs Roziņš, Latvijas Mākslu terapijas asociāciju apvienības valdes loceklis.
Kāpēc ir tik izaicinoši saskarties ar savu novecošanu, pat tad, ja uz citu krunciņām skatāmies ar maigumu? Kā necīnīties ar dabisku procesu, bet ļaut sev pilnasinīgi dzīvot? Raksta konsultatīvā psiholoģe Evita Štāla.
Ko darīt un kā komunicēt ar vecāka gada gājuma cilvēkiem, kas mēdz pacelt balsi, ir viegli aizkaitināmi un ātri apvainojas? Kad jāvelk robeža, bet kad jāatbalsta vecāka gada gājuma cilvēki? Raksta sociālo procesu pētniece, sociālās antropoloģijas pasniedzēja, Dr. philol. Ilze Mileiko.
Ja interesē kāds konkrēts raksts, šis ir tev. Jauni numuri iznāk ik pēc diviem mēnešiem. Viens pdf eksemplārs maksā 9 EUR. Pērc šeit.
Ja interesē mentālā veselība un gribi ērtu pieeju rakstiem, šis ir tev. Abonements maksā 36 eur 12 mēnešiem jeb 6eur par katru numuru. Pērc šeit.