Tiek veidotais saturs ir kvalificētu, izglītotu speciālistu un pieredzējušas komandas plānots, veidots, pārskatīts. Tiek ir droša vieta, kur saņemt psiholoģisko atbalstu un pierādījumos balstītu informāciju kritiski domājošiem cilvēkiem

Pāru terapija - kad, kāpēc un kā?

Pāru terapija - kad, kāpēc un kā?

Šis ir ieskats žurnāla “TIEK“ rakstā.

Ieskats pāru terapijā

Katras pāra attiecības, tāpat kā ģimene kopumā, piedzīvo dažādus attīstības posmus, kuros krīzes ir neizbēgama to sastāvdaļa. “Mēs neprotam sarunāties,” nereti saka partneri, atnākuši uz pāra konsultāciju. Katram tas nozīmē ko mazliet atšķirīgu. Vieniem tie ir nemitīgi strīdi, kas arvien pieaug intensitātē un robežu pārkāpumos. Nereti, ja vienreiz nosaucu otru kādā rupjā vārdā, tad ar katru nākamo reizi šo nepatīkamo vārdu var kļūt vairāk un tie kļūst aizskarošāki. Citiem tā savukārt ir klusēšana, izvairīšanās, otra ignorēšana, mēģinājumi savu neapmierinātību un vilšanos attiecībās remdēt kur citur – darbā, sportā, attiecībās ar bērnu vai arī paralēlās attiecībās ar kādu citu jeb sānsolī. Ne visi grūtībās meklē palīdzību un ne visi saprot, ko tā īsti nozīmē.

Kad meklēt pāru terapeitu?

Palīdzību no malas ieteicams meklēt, ja pāris nemitīgi strīdas par vienu un to pašu, un paši šajos konfliktos netiek uz priekšu. Tāpat, ja viens vai abi jūtas neapmierināti ar attiecībām, starp partneriem valda bieža klusēšana, trūkst kopīgā un jo īpaši patīkamu un labu brīžu vienam ar otru, ir vērts atrast kādu, kas palīdzēs uz šo paskatīties no malas un pārtraukt ierasto destruktīvo uzvedību, kas acīmredzami nepalīdz.

Pilno rakstu lasi abonējot šeit vai nopērkot žurnāla sesto numuru.

Pieredzes stāsts. Zaudējums grūtniecībā.

Pieredzes stāsts. Zaudējums grūtniecībā.

Robežstāvokļa personības traucējumi (RPT)

Robežstāvokļa personības traucējumi (RPT)

0