Tiek veidotais saturs ir kvalificētu, izglītotu speciālistu un pieredzējušas komandas plānots, veidots, pārskatīts. Tiek ir droša vieta, kur saņemt psiholoģisko atbalstu un pierādījumos balstītu informāciju kritiski domājošiem cilvēkiem

Vēlos mainīt to, kā reaģēju attiecībās

Vēlos mainīt to, kā reaģēju attiecībās

Šis ir ieskats žurnāla “TIEK“ rakstā.

Vai pamani, ka lasot attiecību padomus viss liekas pašsaprotami, bet konfliktu karstumā atkal un atkal noreaģē kā parasti? Vai varbūt esi attapies, ka strīdos saki tos pašus teikumos, ko tavi vecāki? Ko galu galā darīt, kad ar partneri novēroju uzvedību, kas nāk no vecākiem? 3 konkrēti, īsi padomi kā mainīt savas automātiskās reakcijas un tā uzlabot savas attiecības.

Atpazīt

Sākumā mācīties atpazīt tos brīžus, kad tu pārmēru reaģē jeb trigerējies. 

Piemēram, kad partnera izteikta frāze vai kāds notikums aktualizē spēcīgas emocionālas reakcijas, kuras tu atpazīsti kā iemācītas bērnībā, tad ir būtiski tās vienkārši pamanīt.

Tas var izklausīties ļoti maz – pamanīt. Bet sākumā destruktīvās lietas mēs pamanām ar nelielu novēlošanos - iespējams, jau tad, kad esam izspēlējuši visu ierasto etīdi. Varbūt jau esam saklieguši, asi noreaģējuši, pasakot to, ko īsti nedomājam vai apklusuši nerisinot svarīgus jautājumus.

Pilno rakstu lasi abonējot šeit vai nopērkot žurnāla septíto numuru.

Kā ārstē robežstāvokļa personības traucējumus

Kā ārstē robežstāvokļa personības traucējumus

Sarežģītas attiecības ar vecākiem

Sarežģītas attiecības ar vecākiem

0